Szukaj

Pistolet Walther PDP FS 5" OR INT 9x19ID produktu: 8759

Pistolet Walther PDP FS 5" OR INT 9x19

ID produktu: 8759

Oblicz ratę

cena brutto: 3 900,00 zł

Wyłącznie odbiór osobisty po przedstawieniu zaświadczenia uprawniającego do zakupu broni oraz dowodu osobistego. W przypadku zakupu amunicji wymagane jest pozwolenie na broń.

PISTOLET, KTÓRY POWSTAŁ Z POŁĄCZENIA PONAD STU LAT PASJI DO TWORZENIA BRONI Z ZAMIŁOWANIEM DO PRECYZJI WYKONANIA I DĄŻENIA DO INNOWACYJNOŚCI

Ponadczasowe dążenie do innowacji inżynierów Walthera po raz kolejny pozwoliło osiągnąć nową jakość wśród broni służbowej: Walther PDP. Niezależnie od tego, czy jesteś na służbie, czy przebywasz z rodziną, Twoim obowiązkiem jest być gotowym na każdą sytuację, która może nadejść. Teraz możesz to robić bez obaw dzięki przełomowym rozwiązaniom, jakie oferuje Walther PDP. Dzięki rewolucyjnej ergonomii chwytu, nacięciami na zamku SuperTerrain i zupełnie nowemu spustowi Performance Duty, jest to idealne narzędzie dla wszystkich ludzi pracujących z bronią.

 

ZDEFINIOWANY PRZEZ PONAD STULECIE PASJI DO PROJEKTOWANIA DOSKONAŁEJ BRONI I JEJ MISTRZOWSKIEGO WYKONANIA

Jako idealna broń służbowa dla tych, którzy poszukują niezrównanej wszechstronności, niezawodności i skuteczności, zarówno w przypadku skrytego noszenia, jak i użycia w codziennej służbie, Walther PDP daje Ci pewność, że jesteś gotowy na każde wyzwanie.

 

NOWA JAKOŚĆ SPUSTU

Całkowicie nowy spust „PDT” Performance Duty Trigger to nowy i ulepszony system spustowy Walther, który został osiągnięty poprzez skrócenie długości skoku spustu przy jednoczesnym wyraźnie wyczuwalnym, ale delikatnym progu przełamania tzw. ścianie. Takie ustawienie spustu gwarantuje wyraźne, rozpoznawalne wyczucie spustu przy zachowaniu jego niebywale płynnego działania, co zapewnia powtarzalną dokładność, które zmaksymalizuje skuteczność użycia przez Ciebie broni. Kiedy jesteś GOTOWY do oddania strzału, Walther PDP daje Ci pewność, której potrzebujesz.

 

WYCIĘCIA SUPERTERRAIN SERRATIONS

Wycięcia na zamku SuperTerrain to pozwalają na szybsze przeładowanie i pewny chwyt. Zamiast standardowych płytkich nacięć, które są wycinane w powierzchni zamka, Walther zastosował nadwymiarowe, skośnie wystający poza pochylony zbieżnie ku górze korpus zamka system grubych grzebieni nieco przypominający zwieńczenie wież obronnych. Ten agresywny design nie tylko świetnie wygląda, ale też daje pewny chwyt na zamku nawet w wypadku brudnych czy mokrych dłoni.

 

PERFORMANCE DUTY TEXTURE

Nowa struktura chwytu opracowana przez Walther, aby zapewnić świetnie wyglądającą, a jednocześnie funkcjonalną, antypoślizgową teksturę. Performance Duty Texture dzięki agresywnej strukturze gwarantuje pewny chwyt i właściwą przyczepność w każdych warunkach. Dzięki złożonej z małych ostrosłupów konstrukcji nie ma zwiększonych właściwości ściernych, dzięki czemu nie będzie podrażniać skóry ani odzieży użytkownika. Wygoda, ergonomia i pewny chwyt sprawia, że pistolet Walther PDP jest zawsze gotowy – tak jak i Ty.

 

ERGONOMIA RED DOT

Walther PDP został zaprojektowana w celu jak największego ułatwienia użytkownikowi przejścia na zyskujące coraz większą popularność celowniki mikrokolimatorowe. Ergonomia Waltthera PDP ułatwia strzelcom natychmiastowe zlokalizowanie czerwonej kropki podczas wydobycia broni i składania się do strzału, dzięki specjalnie zaprojektowanemu chwytowi ze specjalną półką na mały palec pozwalającą wygodniej chwycić broń i łatwiej ułożyć obie dłonie na broni. Kąt chwytu Walther PDP został zaprojektowany z myślą o naturalnej pozycji podczas celowania, co w połączeniu z innowacyjną ergonomią RDS umożliwia błyskawiczne zgranie przyrządów. Kiedy jesteś GOTOWY, aby przejść na korzystanie z kolimatora, PDP został zaprojektowany tak, aby Ci to ułatwić.

GOTOWY DO MONTAŻU KOLIMATORA

Wszystkie modele Walther PDP mają zamek fabrycznie przystosowany do montażu kolimatora. Jeśli planujesz umieścić optykę na swoim pistolecie, to jesteś GOTOWY do pracy, jeśli chcesz zachować fabryczny wygląd, jesteś osłonięty dołączoną nakładką. Każdy pistolet jest dostarczany z darmową płytką optyczną, wystarczy zwrócić się do krajowego dystrybutora.

 

MODUŁOWOŚĆ

PDP to najbardziej modułowy i wszechstronny pistolet, jaki kiedykolwiek został zaprojektowany przez Walthera. Dzięki dwóm różnym rozmiarom szkieletu i trzem różnym długościom zamków możesz naprawdę dostosować ten pistolet, aby był dostosowany do Twoich potrzeb. Dowolna długość zamka pasuje do każdego szkieletu, nawet jeśli nie jest to zestaw fabryczny. Jeśli jesteś GOTOWY na szkielet typu compact z dłuższym zamkiem i lufą, konfiguracja takiego zestawu jest bardzo łatwa.

 

 

Full-Size 5"
Kod # 2844001
Pojemność magazynka 18 naboi
Dołączone magazynki 2
Kaliber 9mm
 
 
13.07.2021
 
 
 

Polecane artykuły myśliwskie
< >

 

Pistolet Walther PDP FS 5" OR INT 9x19

ID produktu: 8759

zaawansowane > Wyszukaj

Skontaktuj się

 • Właściciel (broń myśliwska, termowizja-noktowizja)
  Piotr Skawiński
  pon - pt: od 10.00 do 18.00
  tel. 605 342 234
   
 • Broń myśliwska, optyka,
  Marcin Kropidłowski
  tel. 885 342 234
   
 • Broń sportowa-bojowa-kolekcjonerska, termowizja-noktowizja
  Oskar Tuszkiewicz
   
 • Kierownik warsztatu
  Leszek Zabrocki
  pon - pt: od 8.00 do 18.00 sob: od 9.00 do 14.00
  tel. 605 342 233
   
 • Sprzedaż internetowa, wysyłki, akcesoria
  Ewa Kotarska (Sklep w Bytowie)
  pon - pt: od 9.00 do 17.00 sob: od 9.00 do 14.00
  tel. 59 822 7293
  tel. kom. 609 768 377
   
 • Broń bez pozwoleń (wiatrówki), akcesoria obronne, sklep jeździecki
  Adrian Pepliński (Sklep w Kościerzynie)
  tel. 58 686 81 60
  tel. kom. 697 979 035
   
 • Odzież i Obuwie, akcesoria jeździeckie
  Marzena Majkowska
  tel. 797-958-633
   
 • Reklamacje i zwroty produktów, sprzedaż i serwis optyki VOMZ
  Beata Żywicka
  tel. 722 222 492
   
 • Zaliczki, rezerwacje termowizja/noktowizja
  Mariola Hering
  tel. 609 768 366
   
 • Sprzedaż hurtowa, broń sportowa i kolekcjonerska
  Agata Skawińska-Tuszkiewicz
  tel. 889 650 942
  Email agata@skawinski.pl
   
 • Właścicielka (księgowość, skargi)
  Urszula Skawińska
  pon - pt: od 10.00 do 18.00 sob: od 10.00 do 14.00
  tel. 603 932 364
  Email dziemiany@skawinski.pl
   

Firmowy sklep myśliwski

83-425 Dziemiany
ul. Partyzantów 5 A
tel. (58) 688-03-81

e-mail: dziemiany@skawinski.pl

Zapraszamy do firmowego sklepu myśliwskiego, profesjonalnej rusznikarni oraz podziemnej stumetrowej strzelnicy.

 
vomz mak